38 083
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 14: | Rad 14: | ||
||Here It Comes Again||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7bcNfGdJn74fKbqrezuYW0]]</center> | ||Here It Comes Again||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7bcNfGdJn74fKbqrezuYW0]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | | style="text-align: center;" rowspan= "11" |'''[[Avsnitt 24.17|17]]''' || rowspan= "2"|Antique ||Moro Mou||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6hjkBoTbfij3FNx5mnK3Qw]]</center> | ||
|- | |- | ||
|Die For You||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/59wp0uf7el6E2xo0sYUQsL]]</center> | |||
|- | |||
|Hej Kalle||Vi har dansat||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/60jjtL1Fi36jhaH9PKhBWI]]</center> | |||
|- | |||
|Titti Sjöblom och Ehrling Eliasson||Imse vimse spindel|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Alice Babs, Titti Sjöblom och Ehrling Eliasson||Bäba vita lamm|| | |||
|- | |||
||Det tänker jag ofta på|| | |||
|- | |||
||In a Mellow Tone|| | |||
|- | |||
||Trumman|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||In my life|| | |||
|- | |||
|Kvarteret Oro|| | |||
|- | |||
|June night|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar