38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 60: | Rad 60: | ||
|- | |- | ||
||Julshopping i London||099-436 36||4.95 kr | ||Julshopping i London||099-436 36||4.95 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.14|14]]'''||Harley Davidson Sportster 883 Std||099-435 35||4.95 kr | |||
|- | |||
||Resa till New York||099-436 36||4.95 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar