38 029
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 48: | Rad 48: | ||
|- | |- | ||
|Kontantakuten||099-26 600 ||9.90 kr|| | |Kontantakuten||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 65.12|12]]'''||Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Dubbletten||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar