38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 235: | Rad 235: | ||
|- | |- | ||
|Ser du stjärnan i det blå|| | |Ser du stjärnan i det blå|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 61.18|15]]''' || rowspan= "2"|Tusse||This Is Our Christmas Song||{{spotify|id=7oEY6wBJGOVyUllAJJcll2}} | |||
|- | |||
|Someday at Christmas|| | |||
|- | |||
|Weeping Willow och Lisa Nilsson||The Magic Is Real||{{spotify|id=5YntJ6EQmb0M76Yd25E4YW}} | |||
|- | |||
|Liamoo och Klara Hammarström||Make a Wish||{{spotify|id=6lZAFQo9lPPIqybUAuhEDJ}} | |||
|- | |||
|Bo Kaspers Orkester||Får tomten komma upp och hälsa på||{{spotify|id=7aSVjJqlrmaoE38yZmpDL3}} | |||
|- | |||
|Björn Skifs||It's Christmas||{{spotify|id=1N5QWchFtWyksichHzBIGN}} | |||
|- | |||
|Daniel Norberg||Vinternära||{{spotify|id=0fE7HjrZvYfpV13SXci9JU}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Emmi Christensson||O helga natt|| | |||
|- | |||
|När det lider mot jul|| | |||
|- | |||
|Stefan Odelberg, Lotta Engberg, Tusse, Liamoo, Klara Hammarström, Emmi Christensson, Mauri Hermundsson, Daniel Norberg, Claes Malmberg och Carin da Silva||Santa Claus is Coming to Town|| | |||
|- | |||
|Tusse||Santa Claus is Coming to Town|| | |||
|- | |||
|Carin da Silva||Have youself a merry little Christmas|| | |||
|- | |||
|Stefan Odelberg och Carin da Silva||Ser du stjärnan i det blå|| | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Husbandet ''(bingomusik)''||Sleigh ride|| | |||
|- | |||
|The christmas song|| | |||
|- | |||
|Lyss till änglasångens ord|| | |||
|- | |||
|Rudolf med röda mulen|| | |||
|- | |||
|It's beginning to look like christmas|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar