38 058
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 59 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|- | |- | ||
|En sjöman älskar havets våg|| | |En sjöman älskar havets våg|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 59.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Stefanz||Have you ever been lonely||{{spotify|id=62alUYwEn15yeyoclgm8kEv}} | |||
|- | |||
|Utan att förstå||{{spotify|id=630txFqfbT6uNqEjOLnRLA4}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Moongrove|| | |||
|- | |||
|Kiss from a rose|| | |||
|- | |||
|Last dance in fantasy|| | |||
|} | |} |
redigeringar