38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 263: | Rad 263: | ||
|- | |- | ||
|När hela världen ser på||{{spotify|id=2Y3Lh0lwPE6H2OCy31MzFa}} | |När hela världen ser på||{{spotify|id=2Y3Lh0lwPE6H2OCy31MzFa}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 14.16|16]]''' || rowspan= "7"|Sven-Bertil Taube||Här är den sköna sommaren||{{spotify|id=02phs7ScAWyIfXAZvuQyzH}} | |||
|- | |||
|Vals i Frusund|| | |||
|- | |||
|Maj på Malö|| | |||
|- | |||
|Västanvind|| | |||
|- | |||
|Änglamark||{{spotify|id=5ilB7bp78Nm4LiXYon8OH1}} | |||
|- | |||
|Fritiof i Arkadien||{{spotify|id=5AeGBB0KVZn9kw47MRKIi5}} | |||
|- | |||
|Calle Schewens vals||{{spotify|id=3ntjmQKJEnq8aLwjg8TEX3}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 14.17|17]]''' || rowspan= "11"|Thorleifs ||Gröna blad||{{spotify|id=24a6DotCwgyzKuKfBa0hyL}} | | style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 14.17|17]]''' || rowspan= "11"|Thorleifs ||Gröna blad||{{spotify|id=24a6DotCwgyzKuKfBa0hyL}} |
redigeringar