38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 26: | Rad 26: | ||
|Ännu en dans||{{spotify|id=0wS3gRLua0uRReISCNV3Ql}} | |Ännu en dans||{{spotify|id=0wS3gRLua0uRReISCNV3Ql}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 19.03|3]]''' ||rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 19.03|3]]''' ||rowspan= "2"|Vikingarna||Jag vet|| | ||
|- | |- | ||
|Ett liv i kärlek|| | |Ett liv i kärlek|| | ||
|- | |- | ||
|Rednex||The spirit of the Hawk|| | |Rednex||The spirit of the Hawk|| | ||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Himlen runt hörnet|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 19.04|4]]''' ||Bubbles||Rock the world||{{spotify|id=2Cqr86EveEQqZhJK7oydju}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 19.04|4]]''' ||Bubbles||Rock the world||{{spotify|id=2Cqr86EveEQqZhJK7oydju}} |
redigeringar