38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 541: | Rad 541: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.16|16]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 3.000 kr, 6.000 kr, 10.000 kr, 13.500 kr, 18.000 kr, 55.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.16|16]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 3.000 kr, 6.000 kr, 10.000 kr, 13.500 kr, 18.000 kr, 55.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.17|17]]'''||100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, 2.000kr, 5.000 kr, 7.000 kr, 8.500 kr, 15.500 kr, 19.500 kr, 45.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 47.18|18]]'''||Nyårslott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 150 kr, 250 kr, 500 kr, Leksaker 1.000 kr, Sport & Fritid 1.000 kr, Surfplatta 7.5000 kr, Vardagsrummet 15.000 kr, Allt till köket 15.000 kr, Familjen till Aplerna 40.000 kr, Disneyland Paris 50.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar