37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 81: | Rad 81: | ||
|- | |- | ||
|Song for a guy|| | |Song for a guy|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 47.06|6]]''' ||Robert Wells och Maria Wells ||For the Love we lost but had || | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Robert Wells & Vocalettes||Swing it, magistern|| | |||
|- | |||
|Boogie Woggie Buggly Boy|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||Där bjökarna susar|| | |||
|- | |||
||Romanssi|| | |||
|- | |||
|Latin mood|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar