38 030
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 69: | Rad 69: | ||
|- | |- | ||
|Wizex & Maria Lundqvist ''(bingomusik)''||Tusen och en natt|| | |Wizex & Maria Lundqvist ''(bingomusik)''||Tusen och en natt|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 47.05|5]]''' ||Robert Wells och Babben Larsson||Blodsocker blues || | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Alice Power och Robert Wells||Dizzy fingers|| | |||
|- | |||
|Nut rocker|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||Fairy tale|| | |||
|- | |||
||Blott en dag|| | |||
|- | |||
|Song for a guy|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar