38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 222: | Rad 222: | ||
|- | |- | ||
||Summer Holiday|| | ||Summer Holiday|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 37.19|19]]''' ||Highlights & Gert Lengstrand||Conny Nobell|| | |||
|- | |||
|Highlights ||The best part of me ||{{spotify|id=054JqX9TuTFE76UBDidmXD}} | |||
|- | |||
|Lotta Engberg||Äntligen december||{{spotify|id=51TBdmkedmfD3OIien5fwC}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||Rudolf med röda mulen|| | |||
|- | |||
|Min ponny|| | |||
|- | |||
||Over My shoulder|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar