38 058
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 12: | Rad 12: | ||
|- | |- | ||
||0718 111 58||okänd|| | ||0718 111 58||okänd|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 14.20|20]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 43|| ||11, 21, 31 | |||
|- | |||
||0718-110 33|| ||82, 92, 02 | |||
|- | |||
||0718-111 86|| ||16, 26, 36 | |||
|- | |||
|Färgfemman||0718-110 85|| ||06, 16, 96 | |||
|- | |||
|Jackpothjulet||031-21 49 71||Göteborgstaxa|| | |||
|} | |} |
redigeringar