38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 409: | Rad 409: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.01|1]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hem & Verktyg, Mat, Heminredning, Hemelektronik, Semesterresa, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.01|1]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hem & Verktyg, Mat, Heminredning, Hemelektronik, Semesterresa, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.02|2]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat 1.000 kr, Mat 10.000 kr, Semesterresa, Hemelektronik, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.01|1]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hem & Verktyg, Hemelektronik, Semesterresa, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.01|1]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Mat, Köksmöbler, Heminredning, Hem & Verktyg, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar