38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 22.02|2]]''' || Agneta Olsson & Henrik Åberg ||En dans i morgonsolen|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 22.02|2]]''' || Agneta Olsson & Henrik Åberg ||En dans i morgonsolen|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 22.04|4]]''' || Rally, Niklas Hjulström, Henrik Ohlin, Anders Möller, Solid Gospel, Lasse Kronér, Papa Dee och Emrik Larsson||Sådan är kaptialismen|| | |||
|- | |||
||Rally och Freddie Wadling||Hög standard|| | |||
|- | |||
||Markoolio och Excellence||Vi ska vinna||{{spotify|id=6zOybI0piIeelGKaOdRYcB}} | |||
|- | |||
||Dave Benton||Más que un millión|| | |||
|- | |||
||Secret Garden||You raise me up||{{spotify|id=6u9TvdRgIRGVtbnJjY5Y0j}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Road Song|| | |||
|- | |||
||What'd I Say|| | |||
|- | |||
||At the Mambo Inn|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 22.05|5]]''' || Andreas Silver ||Tired Of Toein' The Line ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/32zqOb3T2N2dRrVEl2oaEZ]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 22.05|5]]''' || Andreas Silver ||Tired Of Toein' The Line ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/32zqOb3T2N2dRrVEl2oaEZ]]</center> |
redigeringar