Soundtrack/Säsong 64: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 193: | Rad 193: | ||
|- | |- | ||
|I say a little prayer|| | |I say a little prayer|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 64.13|13]]'''||rowspan= "2"|Donnez||Golvets kung||{{spotify|id=3d5Ag98s97Ikxv65U6hVNP}} | |||
|- | |||
|Cheva 52||{{spotify|id=6fikNGfMxgyog9uVLbACIz}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|250 kg kärlek||Äntligen helg||{{spotify|id=2eTnBjhzXpcEuSZlT0rsdn}} | |||
|- | |||
|Naken||{{spotify|id=37awLvqxXQidU5IlAXVKtk}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||April, april|| | |||
|- | |||
|April in Paris|| | |||
|- | |||
|Aprilhimlen|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |