Soundtrack/Säsong 64: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 113: | Rad 113: | ||
|- | |- | ||
|Låt kärleken slå rot|| | |Låt kärleken slå rot|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 64.08|8]]''' ||Browsing Collection||Wu hu||{{spotify|id=7xCokcCIRhZnKGESfC5L6A}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Thomas Di Leva||Fire of love|||{{spotify|id=3UygyF1gMS6lQAAD41E4zN}} | |||
|- | |||
|Heroes||{{spotify|id=2O1GzJrkcTrhWBkADnvIlk}} | |||
|- | |||
|Mariette och Lotta Engberg||En stund på jorden|| | |||
|- | |||
|Mimi Brander och Thomas Di Leva||Vem ska jag tro på | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Big yellow taxi|| | |||
|- | |||
|We are the world|| | |||
|- | |||
|Grapefruit moon|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |