Soundtrack/Säsong 59: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 83: | Rad 83: | ||
|- | |- | ||
|Husbandet och Marcos Ubeda ''(bingomusik)''||Pure breeze|| | |Husbandet och Marcos Ubeda ''(bingomusik)''||Pure breeze|| | ||
|-|} | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 59.08|8]]''' ||Erica Sjöström||Higher||{{spotify|id=5zPbRpVzKrnmM4lpEWvsN4}} | |||
|- | |||
|Josefinito ||Fine like Bordeaux||{{spotify|id=06sQ31n1va9T7HjeTMHIfp}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Gröna små äpple|| | |||
|- | |||
|Äppelbo gånglåt|| | |||
|- | |||
|Yoy are the sunshine of my life|| | |||
|- | |||
|} |