Soundtrack/Säsong 56: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 153: | Rad 153: | ||
|- | |- | ||
|Without you|| | |Without you|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 56.15|15]]''' || Sannex||Det är då gitarren kommer fram|| | |||
|- | |||
|Jamie Meyer||Safe to say||{{spotify|id=2BOEQxKbHjhtqHWh7SETdw}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Du som gick före oss|| | |||
|- | |||
|Dig vi lovsjunger, ärar|| | |||
|- | |||
|April, april|| | |||
|- | |||
|Pastroalsvit|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |