Soundtrack/Säsong 53: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 108: | Rad 108: | ||
|- | |- | ||
|Älska, glömma och förlåta|| | |Älska, glömma och förlåta|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 52.09|9]]''' || rowspan= "2"|Bohuslän Big Band och Jill Johnson||That's life|| | |||
|- | |||
|Fly me to the moon|| | |||
|- | |||
|Hasse Andersson och Bohuslän Big Band ||Guld och gröna skor|| | |||
|- | |||
|Robin Bengtsson|| Dark angel||{{spotify|id=0DcqB1QG3vfkhiuyBkTSHK}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet och Bohuslän Big Band ''(bingomusik)''||I left my heart in San Francisco || | |||
|- | |||
|The Midnight Sun Will Never Set|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||The river inside|| | |||
|- | |||
|} | |} |