Telefonnummer/Säsong 16: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 104: | Rad 104: | ||
|- | |- | ||
||Miljonchansen||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | ||Miljonchansen||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16.15|15]]'''|| Lådchansen||0718-520 76||1 kr||3 | |||
|- | |||
||Ballongjakten||0718-510 73|| 1 kr||4, 6 | |||
|- | |||
||Miljonchansen||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 16.16|16]]'''|| Ballongjakten||0718-510 73||1 kr||3, 4 | |style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 16.16|16]]'''|| Ballongjakten||0718-510 73||1 kr||3, 4 |