Soundtrack/Säsong 52: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 66: | Rad 66: | ||
|Candle in the wind|| | |Candle in the wind|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 52.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Nya Vikingarna||Vi börjar om||{{spotify|id=5tiNCizrXHsgvOYRWBW2sh}} | ||
|- | |- | ||
|Beautiful Brown Eyes|| | |Beautiful Brown Eyes|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= " | |rowspan= "3"|Krista Siegfrid och Robert Wells||Can you see me?|| | ||
|- | |- | ||
|Faller|| | |Faller|| | ||
|- | |||
|Heavens on Fire|| | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "3"|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||As time goes by|| | |rowspan= "3"|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||As time goes by|| |