Soundtrack/Säsong 13: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 91: | Rad 91: | ||
|- | |- | ||
|Jag säger som det är||{{spotify|id=5d66zdam2VkdPegO27MAyY}} | |Jag säger som det är||{{spotify|id=5d66zdam2VkdPegO27MAyY}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 13.05|5]]''' ||rowspan= "8"| Helene & Gänget||Tre små ord ||{{spotify|id=1DGq4fAlFkAV5k5HHbwtwi}} | |||
|- | |||
|Det är du som är livet||{{spotify|id=46Ut6MTLZz1oq5F743Uhpe}} | |||
|- | |||
|Som en sol||{{spotify|id=4BO5As6obko2mAQ55YyF80}} | |||
|- | |||
|Nyckeln till mitt hjärta||{{spotify|id=01RMlZB5mcJbnigVWhbxUz}} | |||
|- | |||
|Rätt eller fel||{{spotify|id=2unEAs9svuARjDKJ1Oi9SH}} | |||
|- | |||
|När En Gryning Liksom Vaknar||{{spotify|id=2ZsRvXY7b6DaknZtuP7PGp}} | |||
|- | |||
|En korg med blommor||{{spotify|id=6ascmDNI27FtL437fJRdVE}} | |||
|- | |||
|Lyssna till ditt hjärta||{{spotify|id=3bUXCNNkY3i77mPLDvb39a}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.07|7]]''' |||Tommy Körberg||Anthem||{{spotify|id=0BnxL59z0vrxjEFWsDsVQw}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 13.07|7]]''' |||Tommy Körberg||Anthem||{{spotify|id=0BnxL59z0vrxjEFWsDsVQw}} |