Soundtrack/Säsong 21: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 260: | Rad 260: | ||
|Favela|| | |Favela|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Bo Kaspers orkester||Ett fullkomligt kaos||{{spotify|id=47YTSfcFnSxCrbogCXURcS}} | ||
|- | |- | ||
|Det Smartaste jag gjort||{{spotify|id=4j7CuBuHghewN8vWynNXTE}} | |Det Smartaste jag gjort||{{spotify|id=4j7CuBuHghewN8vWynNXTE}} | ||
|- | |- | ||
|Lisa Rydberg & Thomas Di Leva||Det strålar en stjärna|| | |Lisa Rydberg & Thomas Di Leva||Det strålar en stjärna|| | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Whatever We Imagine|| | |||
|- | |||
|Karl Bertil Johnssons julafton|| | |||
|- | |||
|Bara du|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "19"|'''[[Avsnitt 21.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Magnus Carlsson||Mitt vinterland||{{spotify|id=6nlK7Gf3P9amoXo4kK10L8}} | | style="text-align: center;" rowspan= "19"|'''[[Avsnitt 21.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Magnus Carlsson||Mitt vinterland||{{spotify|id=6nlK7Gf3P9amoXo4kK10L8}} |