Soundtrack/Säsong 11: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
|Sticka iväg||{{spotify|id=13wR0XDcEmrvF1hnSyWMPN}} | |Sticka iväg||{{spotify|id=13wR0XDcEmrvF1hnSyWMPN}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 11.06|6]]''' || rowspan= "7"|Streaplers ||Kom med sommaren Marie||{{spotify|id=14o8ISDEFlCeeOqbplmHDC}} | |||
|- | |||
|Tre små ord||{{spotify|id=2VyAuGg247tW1X7h06UdY9}} | |||
|- | |||
|Vår tid är nu||{{spotify|id=5LJdq7ssETWy57px7HOPHt}} | |||
|- | |||
|Till min kära||{{spotify|id=1Hc7Vn8gOJXdIRos1WXKsq}} | |||
|- | |||
|Blå som Karibiens himmel|| | |||
|- | |||
|Borta bra men hemma bäst|| | |||
|- | |||
|Du vinner igen||{{spotify|id=2V3A2Fm35CCS59UlxGkoiY}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 11.07|7]]''' || rowspan= "6"|Sten & Stanley ||Vågar du så vågar jag|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 11.07|7]]''' || rowspan= "6"|Sten & Stanley ||Vågar du så vågar jag|| |