Soundtrack/Säsong 48: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 330: | Rad 330: | ||
|Skiljas är att dö lite grann|| | |Skiljas är att dö lite grann|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 48.21|21]]''' | | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 48.21|21]]''' ||The Moniker||When you really love someone||{{spotify|id=7os0DED1HiIFdrri1fCRxM}} | ||
|- | |- | ||
|Marie Bergman och Bergman Family Band||Varje människa bär på en historia|| | |rowspan= "2"|Marie Bergman och Bergman Family Band||Varje människa bär på en historia|| | ||
|- | |- | ||
|Till alla hjärtan|| | |Till alla hjärtan|| | ||
Rad 341: | Rad 341: | ||
|- | |- | ||
|Fyra bugg och en coca cola|| | |Fyra bugg och en coca cola|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 48.22|22]]''' ||rowspan= "2"|David Herngren||Can't take my eyes off you|| | |||
|- | |||
|December, 1963 (Oh, what a night)|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg||Ljuva sextital|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Anne-Lie Rydé||Bossa Nova Baby|| | |||
|- | |||
|En sån karl|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg, David Lindgren och Anne-Lie Rydé||Sånt är livet|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Jag ska måla hela världen lilla mamma|| | |||
|- | |||
|The long and winding road|| | |||
|- | |||
|Malaika|| | |||
|- | |||
|Let's twist again|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |