Soundtrack/Säsong 48: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 48 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 21: | Rad 21: | ||
|- | |- | ||
|Ico-Ticao No Fubá|| | |Ico-Ticao No Fubá|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 48.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Black Jack||Inget stoppar oss nu||{{spotify|id=76XraHqTrC1UpFJTgzDxx2}} | |||
|- | |||
|Klackarna i taket||{{spotify|id=6LFLwV2Psp7NtwZRmYXZNO}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Klasse Möllberg och Swingorkestern||Dinah|| | |||
|- | |||
|Raska fötter springa tripp, tripp, tripp|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Klasse Möllberg och Swingorkestern ''(bingomusik)''||Tea for two|| | |||
|- | |||
|Novelty Accordion|| | |||
|- | |||
|Vildkatten|| | |||
|} | |} | ||