Soundtrack/Full Bricka: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 134: | Rad 134: | ||
|Jim Jidhed och Carl-Magnus Carlsson||Värmlandsvisan|| | |Jim Jidhed och Carl-Magnus Carlsson||Värmlandsvisan|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Full Bricka/Avsnitt 01. | | style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Full Bricka/Avsnitt 01.20|20]]''' ||rowspan= "3"|Carl-Magnus Carlsson ''(bingomusik)''||Tjipp tjipp|| | ||
|- | |- | ||
||I folkeviseton|| | ||I folkeviseton|| | ||
Rad 148: | Rad 148: | ||
|Lomma iväg|| | |Lomma iväg|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Full Bricka/Avsnitt 01.22|22]]''' ||rowspan= "3"|Carl-Magnus Carlsson ''(bingomusik)''||Skånsk vintervisa|| | |||
|- | |||
||Lite grann från ovan|| | |||
|- | |||
|Melodi dú Höör|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Full Bricka]] | [[Category:Soundtrack|Full Bricka]] |