Soundtrack/Säsong 26: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 107: | Rad 107: | ||
|- | |- | ||
|Som om bara himlen fanns|| | |Som om bara himlen fanns|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 26.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Christina Lindberg||Tills vägen tar slut||{{spotify|id=7J85P7bKVd6ipIm9BKHpNA}} | |||
|- | |||
|Sång för vind och regn||{{spotify|id=3oG0XNSYIY4YKi70nXVCQP}} | |||
|- | |||
|Billie Joe||{{spotify|id=33FXXtHPRKAkcFXiDHPb2u}} | |||
|- | |||
|Du behöver inte silver, du behöver inte guld||{{spotify|id=2NTqYoVuHRwxp7nBXahrKa}} | |||
|- | |||
|De sista ljuva åren|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"| Husbandet ''(bingomusik)''||Det gåtfulla folket|| | |||
|- | |||
|Allt under hummelens fäste|| | |||
|- | |||
|Bluesette|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 26.17|17]]''' ||Alf Robertson och Alf Svensson||Barnatro|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 26.17|17]]''' ||Alf Robertson och Alf Svensson||Barnatro|| |