38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 431: | Rad 431: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.12|12]]'''||Ny Bingolott, Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hem & Verktyg, Semesterresa, Hemelektronik, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.12|12]]'''||Ny Bingolott, Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hem & Verktyg, Semesterresa, Hemelektronik, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.13|13]]'''||Ny Bingolotto, Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Volvo V60 D3 Momentum, Semesterresa, Volvo S60 T5 Momentum, Hemelektronik, Barnens leksaker, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.14|14]]'''||Ny Bingolott, Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik, Mat, Hem & Verktyg, Heminredning, Semesterresa, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.15|15]]'''||Ny Bingolott, Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Ipad + Tillbehör, Semesterresa, Köksmaskiner, Barnens leksaker, Hemmabio, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.16|16]]'''||Ny Bingolott, Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Vitvaror, Barnens leksaker, Hemelektronik, Semesterresa, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar