Vinster i treans bingo: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 412: | Rad 412: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.06|6]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Vitvaror, Mat, Finalspelet, Volvo V70 D3 Momentum, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.06|6]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Vitvaror, Mat, Finalspelet, Volvo V70 D3 Momentum, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43. | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.07|7]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Finalspelet, Volvo V60 D3 Momentum, Barbados, Thailand, Mat, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43. | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.08|8]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Finalspelet, Heminredning, Semesterresa, Volvo S60 T5 Momentum, Mat, Du väljer vinsten 80.000 kr, Du väljer vinsten 100.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.09|9]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Vitvaror, Volvo V70 D3 Momentum, Mat, Finalspelet, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.10|10]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Volvo V60 D3 Momentum, Vitvaror, Mat, Finalspelet, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.11|11]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Vitvaror, Volvo S60 T5 Momentrum, Semesterresa, Mat, Finalspelet, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.12|12]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Heminerdning, Mat, Volvo V70 D3 Momentum, Finalspelet, Du väljer vinsten 80.000 kr, Du väljer vinsten 100.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |