Soundtrack/Säsong 14: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
||Kär igen||{{spotify|id=5EYMFWF2eJqKYMwA8xWEp1}} | ||Kär igen||{{spotify|id=5EYMFWF2eJqKYMwA8xWEp1}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 14.11|11]]''' || rowspan= "5"|Lasse Stefanz||Tomma Löften, Tomma Ord||{{spotify|id=6lJeMAtLbmYuuYRobEk7YI}} | |||
|- | |||
||Du kan tro på mitt ord||{{spotify|id=2dxiub19asovnm1VHE1Unh}} | |||
|- | |||
||Är det kärlek du behöver||{{spotify|id=3PhAXXtZL3uPFcIrrOtp97}} | |||
|- | |||
||Saknar dig||{{spotify|id=4RCFg0o2liZ9ijIng3SvIm}} | |||
|- | |||
||Den Gamla Grinden||{{spotify|id=4hBiwLgPvmfRpBqTT7bMQs}} | |||
|- | |||
||Lasse Stefanz & Christina Lindberg||De sista ljuva åren||{{spotify|id=73vSUsadNF7qNzaUezyvjV}} | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||