Soundtrack/Lokal-TV: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 76: | Rad 76: | ||
|I Knew The Bride (When She Used To Rock N' Roll)|| | |I Knew The Bride (When She Used To Rock N' Roll)|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 16 mars 1998|16 mars 1998]]''' ||rowspan= "10"| Tiffany||Vilken härlig dag|| | | style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 16 mars 1998|16 mars 1998]]''' ||rowspan= "10"| Tiffany||Jag skriver sånger|| | ||
|- | |||
|Moviestar|| | |||
|- | |||
|Flamingo|| | |||
|- | |||
|Min ängel i natt|| | |||
|- | |||
|Lova mig|| | |||
|- | |||
|Ma Ma Marie|| | |||
|- | |||
|Forever and Ever|| | |||
|- | |||
|Ett av dom sätt|| | |||
|- | |||
|Breaking Up Is Hard To Do|| | |||
|- | |||
|Red Sails in the Sunset || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 20 april 1998|20 april 1998]]''' ||rowspan= "10"| Loffes||Vilken härlig dag|| | |||
|- | |- | ||
|Only you|| | |Only you|| | ||
Rad 96: | Rad 116: | ||
|Lika blå som dina ögon|| | |Lika blå som dina ögon|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 14 september 1998|14 september 1998]]''' ||rowspan= "10"| Lena G's||Aldrig var min himmel så blå|| | | style="text-align: center;" rowspan= "10"|'''[[Avsnitt 14 september 1998|14 september 1998]]''' ||rowspan= "10"| Lena G's||Aldrig var min himmel så blå|| |