38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 100: | Rad 100: | ||
| Weekend in L.A.|| | | Weekend in L.A.|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 19.10|10]]''' ||Bond||Victory||{{spotify|id=0fsoVjr7IZXVKklb8RDKBx}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Sten & Stanley||Sucu sucu||{{spotify|id=1S3JRVXbf3FQ2O7AHosGZT}} | |rowspan= "2"|Sten & Stanley||Sucu sucu||{{spotify|id=1S3JRVXbf3FQ2O7AHosGZT}} | ||
Rad 109: | Rad 109: | ||
|- | |- | ||
|Just another phase||{{spotify|id=5gpRIuOkM0yb3ep0YJTRQI}} | |Just another phase||{{spotify|id=5gpRIuOkM0yb3ep0YJTRQI}} | ||
|- | |||
|Peter Jöback ''(repris)''||Hon ser inte mig||{{spotify|id=1axy5YBSsqzj6cpdIVP4XM}} | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Jag var en vandrare|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 19.11|11]]''' || rowspan= "2"|André Rieu||La vie est belle|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 19.11|11]]''' || rowspan= "2"|André Rieu||La vie est belle|| |
redigeringar