38 058
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 173: | Rad 173: | ||
|- | |- | ||
|Sång för april || | |Sång för april || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.15|15]]''' || rowspan= "2|Lucianoz||Simsalabim||{{spotify|id=6uY3oiRP0nxS69AgRuYAkY}} | |||
|- | |||
|Det är ju dej jag går och väntar på||{{spotify|id=2sbjPQE3sS9H6i8BOmtZbr}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vid en liten fiskehamn|| | |||
|- | |||
|Inga blommor växer på en sjömans grav|| | |||
|- | |||
|Adress Rosenhill || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar