38 056
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 86: | Rad 86: | ||
|Sanne Salomonsen||Den jeg elsker||{{spotify|id=2p8yBjqTJq42gDJvRUJBJl}} | |Sanne Salomonsen||Den jeg elsker||{{spotify|id=2p8yBjqTJq42gDJvRUJBJl}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 19.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Barbados||Din hemlighet||{{spotify|id=13kYduTdlJL9JXkdOFA4vr}} | ||
|- | |- | ||
|Kom | |Kom hem||{{spotify|id=2VY6Ugb5GUgWfUTpEEx85J}} | ||
|- | |- | ||
|Dennis Locorriere och Barbados||If I had a nickel||{{spotify|id=2cwems2j9VHktx6pjl071S}} | |||
|- | |- | ||
| | |Dennis Locorriere||Silvia's Mother||{{spotify|id=5hPuJ6QJ9eejaCDOOdT5gc}} | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Det gåtfulla folket|| | |||
|- | |||
|A Little Bit More|| | |||
|- | |||
| Weekend in L.A.|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 19.10|10]]''' ||Bond||Victory 10||{{spotify|id=2XbRjHN063nHTQyynCHJMO}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 19.10|10]]''' ||Bond||Victory 10||{{spotify|id=2XbRjHN063nHTQyynCHJMO}} |
redigeringar