38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 53: | Rad 53: | ||
|- | |- | ||
|Ballade Pour Adeline|| | |Ballade Pour Adeline|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.06|6]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Lolita|| | |||
|- | |||
|Gråt inte mer||{{spotify|id=765pEkuepFiZTcUN9bO258}} | |||
|- | |||
|Rock a Doodle|| | |||
|- | |||
|Only sixteen|| | |||
|- | |||
|Let's Twist Again|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.07|7]]''' ||rowspan= "5"|Christie||Härliga tider|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.07|7]]''' ||rowspan= "5"|Christie||Härliga tider|| | ||
Rad 84: | Rad 94: | ||
|Waterloo|| | |Waterloo|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget||{{spotify|id=7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT}} | ||
|- | |- | ||
||Nidälven|| | ||Nidälven||{{spotify|id=55tiZE5X8WCC0KbqA5tve3}} | ||
|- | |- | ||
||Regniga natt|| | ||Regniga natt||{{spotify|id=66vYT4728DU5Ee0tVZ2358}} | ||
|- | |- | ||
||Där näckrosen blommar|| | ||Där näckrosen blommar||{{spotify|id=7dWI4MJKGjIvahPcyj4mgm}} | ||
|- | |- | ||
||Looky Looky|| | ||Looky Looky||{{spotify|id=4pXvqZf5pxdJpsrWPJ6aOt}} | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar