37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 485: | Rad 485: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.14|14]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1000 kr, 10.000 kr, Semesterresa, Hemelektronik, Sport & Fritid, Volkswagen Polo TSI 90 Masters, Heminredning | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.14|14]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1000 kr, 10.000 kr, Semesterresa, Hemelektronik, Sport & Fritid, Volkswagen Polo TSI 90 Masters, Heminredning | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.15|15]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Hem & Verktyg, Semesterresa, Mat, Heminredning, Volkswagen high up!, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.16|16]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Videokamera, Semesterresa, Kompaktstereo, Sport & Fritid, Hemmabio, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.17|17]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Hem & Verktyg, Semesterresa, Hemelektronik, Mat, Heminredning, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.18|18]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Sport & Fritid, Mat, Semesterresa, Hemelektronik, Heminredning , Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar