38 029
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 119: | Rad 119: | ||
|- | |- | ||
|| Carrie|| | || Carrie|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 36.10|10]]''' ||rowspan= "2"|The Buddy Holly Musical ||Rock around with Ollie Vee|| | |||
|- | |||
|Rave on|| | |||
|- | |||
| rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)'' ||What a Wonderful World|| | |||
|- | |||
|Blå Stetsonhatt|| | |||
|- | |||
|Jazzgossen|| | |||
|- | |||
|| Att angöra en brygga|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar