38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 39: | Rad 39: | ||
|- | |- | ||
||Vänd inte ryggen åt en vän||{{spotify|id=5KFrYi21QAY0xHaG3FjLRs}} | ||Vänd inte ryggen åt en vän||{{spotify|id=5KFrYi21QAY0xHaG3FjLRs}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 08.17|17]]''' ||Mats Rådberg & Rankarna||Nobody Wins|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.20|20]]''' ||Kellys|| Hej L. A. | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.20|20]]''' ||Kellys|| Hej L. A. |
redigeringar