37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 142: | Rad 142: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.20|20]]'''||MiljonBingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Mat, Smycken & Presenter, Hus Hem & Trädgård, Sovrums-TV, Kläder, Heminredning, Sport & Fritid, Vitvaror, Jackpothjulet | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 37.20|20]]'''||MiljonBingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Mat, Smycken & Presenter, Hus Hem & Trädgård, Sovrums-TV, Kläder, Heminredning, Sport & Fritid, Vitvaror, Jackpothjulet | ||
|} | |} | ||
===Säsong 38=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! # | |||
! Vinster | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.01|1]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Weekend i Helsingfors, Vägg-TV, Jackpothjulet, Florida, Heminredning, Mat, Vitvaror | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.02|2]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Jackpothjulet, Vitvaror, Vägg-TV, Volvo C30 DRIVe S/S, Volvo 70 DRIVe, Volvo S40 DRIVe, Volvo XC60 2,4 D, Volvo V50 DRIVe S/S, Sport & Fritid, Kläder, Gran Canaria | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.03|3]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, Finalchansen, Sport & Fritid, Lanzarote, Heminredning, Bärbar dator | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.04|4]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 44.000 kr, 55.000 kr, 66.000 kr, Volvo C30 DRIVe, Järnia, Intersport, Jackpothjulet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.05|5]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Jackpothjulet, Thailand, Heminredning, Mat, Weekend i Helsingfors | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.06|6]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Vitvaror, Hemmabio, Sicilien, Thailand, Kreta, Mallorca, Rhodos, Föreningsmobilen, Kläder, Jackpothjulet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.07|7]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, Finalchansen, Sport & Fritid, Turkiet, Vägg-TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.08|8]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 44.000 kr, 55.000 kr, 66.000 kr, Jackpothjulet, Järnia, Intersport, Volvo C30 DRIVe | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, Finalchansen, Sport & Fritid, Kreta, LCD-TV, Heminredning | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.10|10]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Volvo S40 DRIVe S/S, Korfu, Mediamöbler, Sovrum, Fåtölj, Soffa, Matplats, Föreningsmobilen, Kläder, Jackpothjulet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.11|11]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Jackpothjulet, Weekend i Oslo, Heminredning, Mat, Sicilien | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.12|12]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 44.000 kr, 55.000 kr, 66.000 kr, Volvo C30 DRIVe, Järnia, Intersport, Jackpothjulet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.13|13]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hus Hem & Trädgård, Volvo C30, Föreningsmobilen, Cyklar, Volvo V50 DRIVE S/S, LED-TV, Volvo XC60, Sport & Fritid | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.14|14]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Jackpothjulet, Botswana, Heminredning, Mat, Weekend i Oslo | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.15|15]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Lotta väljer vinsten, Heminredning, Mallorca, Vitvaror, Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.16|16]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 44.000 kr, 55.000 kr, 66.000 kr, Sportson, Volvo S40 DRIVE S/S, Intersport, Lotta väljer vinsten | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.17|17]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Lotta väljer vinsten, Weekend i Oslo, Mat, Heminredning, Sydafrika | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.18|18]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Jackpothuket, Heminredning, Husbil, Grill, Semestervecka Bohuslän, Semesterkassa, Semesterresa Mallorca, Kläder, Volvo V70 DRIVe | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.19|19]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Jackpothulet, Hus Hem & Trädgård, Vitvaror, Tunisien, Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.20|20]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Finalchsen, Weekend i Oslo, Mat, Heminredning, Sydafrika | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.21|21]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Lotta väljer vinsten, Hus Hem & Trädgård, Vitvaror, Turkiet, Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.22|22]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 44.000 kr, 55.000 kr, 66.000 kr, Sportson, Volvo S40 DRIVe S/S, Intersport, Jackpothjulet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]'''||2 Sommarbingolotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Föreningsmobilen, Lotta väljer vinsten, Weekend i Oslo, Sommarvecka i Bohuslän, Heminredning, Cyklar | |||
|} | |||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar