Vinster i 2:ans bingo: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 357: | Rad 357: | ||
! Vinster | ! Vinster | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.01|1]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Resa 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.01|1]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Resa 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Finalspelet | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.02|2]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Inredning 10.000 kr, Resa 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.00 kr, Färgfemman | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.03|3]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Spelchansen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.04|4]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Resa 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.05|5]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Inredning 10.000 kr, Resa 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.06|6]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Spelchansen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 66.07|7]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Resa 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Finalspelet | |||
|} | |} | ||