Soundtrack/Säsong 63: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 290: | Rad 290: | ||
|Have Yourself A Merry Little Christmas || | |Have Yourself A Merry Little Christmas || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "14"| '''[[Avsnitt 63.19|19]]''' ||Lotta Engberg, Stefan Odelberg, Daniel Norberg och Sarah Dawn Finer||Keep on Walking | |||
|- | |||
|Sven-Ingvars||En sista dag||{{spotify|id=39RhpT31VNJGuSEnTaCePR}} | |||
|- | |||
|Daniel Nordberg, Sarah Dawn Finer, Stefan Odelberg, Lotta Engberg, Hanna Hedlund och Linda Hedlumd. Kajsa Ernst||Happy new year|| | |||
|- | |||
|Hanna Hedlund||Till imorgon från igår|| | |||
|- | |||
|Lina Hedlund och Hanna Hedlund||Sommarparty|| | |||
|- | |||
|Lina Hedlund||Långe Bengt|| | |||
|- | |||
|Andreas Johnson||Sing for me||{{spotify|id=03vteAFjN5267GCpKBeN0I}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Sarah Dawn Finer||What a wonderful world|| | |||
|- | |||
||Auld lang syne|| | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Husbandet ''(bingomusik)''||Can't take my eyes off you|| | |||
|- | |||
|On broadway|| | |||
|- | |||
|Fly me to the moon|| | |||
|- | |||
|The midnght sun will never set || | |||
|} | |} |