Soundtrack/Säsong 62: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 200: | Rad 200: | ||
|Copacabanana|| | |Copacabanana|| | ||
|- | |- | ||
|} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 62.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Chris Kläfford ||This kind of love||{{spotify|id=3QyyIBuuY8yXlGox5Bhh71}} | ||
|- | |||
|Buried||{{spotify|id=2cvFJGpyivEmp69EDos8LE}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vårvinda friska|| | |||
|- | |||
|Lovely day|| | |||
|- | |||
|Valborg|| | |||
|- | |||
|Here comes the sun|| | |||
|-|} |