Telefonnummer/Säsong 61: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 82: | Rad 82: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 61.14|14]]'''||Turkronan ||099-14 400||9.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 61.14|14]]'''||Turkronan ||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 61.15|15]]'''||Turkronan ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| |