Telefonnummer/Säsong 61: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 52: | Rad 52: | ||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 61.09|9]]'''||Jubileumshjulet||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman||099-19 100||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|} | |} |