Soundtrack/Säsong 54: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 293: | Rad 293: | ||
|- | |- | ||
|Oh mama|| | |Oh mama|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 54.22|22]]''' ||Larz-Kristerz||En pilsner i juni|||{{spotify|id=:3xx1OgKwodqlw4dDW5wF94}} | |||
|- | |||
|Johanna Beijbom ||Du ekar här||{{spotify|id=70bSm5LdKNU604pXdmXX0D}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||En kväll i juni|| | |||
|- | |||
|Carina|| | |||
|- | |||
|Misty|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |