Soundtrack/Säsong 52: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 204: | Rad 204: | ||
|Fröken Fräken|| | |Fröken Fräken|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 52.13|13]]''' ||rowspan= "2"|Pierre Eriksson och Klasse Möllberg||Fritolf i Arkadien|| | |||
|- | |||
|En söndagsmorgon bittida || | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Pierre Eriksson och Klasse Möllberg ''(bingomusik)''||Nocturne|| | |||
|- | |||
|Calle chewens vals|| | |||
|- | |||
|Petia dansar|| | |||
|- | |||
|Flickan i havanna|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 52.14|14]]''' ||rowspan= "3"|We are Voice||Jag vet en dejlig rosa|| | |||
|- | |||
|Håll mitt hjärta|| | |||
|- | |||
|Can't stopp the feeling|| | |||
|- | |||
|Sanna Nielsen och We are Voice||Carvan of love|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Stockholm|| | |||
|- | |||
|Det regnar i Stockholm|| | |||
|- | |||
|Dansen på Sunnanö|| | |||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 52.15|15]]''' ||Sanna Nielsen||Inte ok|| | |||
|} | |} |