Telefonnummer/Säsong 16: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 96: | Rad 96: | ||
|- | |- | ||
||Lådchansen||0718-520 76||1 kr|| | ||Lådchansen||0718-520 76||1 kr|| | ||
|- | |||
||Miljonchansen||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 16.14|14]]'''|| Ballongjakten||0718-520 73||1 kr||1, 6 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-520 76||1 kr||2 | |||
|- | |- | ||
||Miljonchansen||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | ||Miljonchansen||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| |