38 058
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 193: | Rad 193: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]'''||Stegen||Smycken||Mat||Resa||Bensin m.m.||Klassisk choklad||Massor av elverktyg||Pålägget||Möbler||Fönstertvätt||Dator||TV-Video||Hästen||Mobiltelefon||Postorder | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]'''||Stegen||Smycken||Mat||Resa||Bensin m.m.||Klassisk choklad||Massor av elverktyg||Pålägget||Möbler||Fönstertvätt||Dator||TV-Video||Hästen||Mobiltelefon||Postorder | ||
|- | |||
|} | |||
===Säsong 6=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.02|1]]'''||Resa||Pålägget||Postorder||Mat||Hästen||Bilresa i Europa||Möbler||Nymålat!||Stegen||Benisn m.m.||TV||Äkta italiensk matglädje||Smycken||Dator||Tidningen för henne och honom | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.02|2]]'''|| Nymålat!||Smycken||Bensin m.m.||Pålägget||TV||Dator||Hästen||Mat||Äkta italiensk matglädje||Bilresa i Europoa||Resa||Tidningen för henne och honom||Stegen||Postorder||Möbler | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.06|3]]'''||Stegen||Äkta italiensk matglädje||Smycken||Dator||Postorder||Tidningen för henne och honom||Nymålat!||Bensin m.m.||Pålägget||Resa||TV||Mat||Bilresa i Europa||Hästen||Möbler | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.06|4]]'''||TV||Bensin m.m.||Bilresa i Europa||Möbler||Hästen||Äkta italiensk matglädje||Smycken||Resa||Stegen||Dator||Mat||Pålägget||Postorder||Tidningen för henne och honom||Nymålat! | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.05|5]]'''||En smak av Asien||Bilresa i Europa||Hästen||Pålägget||Nymålat!||TV||Apelsiner||Mat||Bensin m.m.||Möbler||Smycken||Resa||Postorder||Stegen||Choklad | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.06|6]]'''||Bensin m.m.||Stegen||Smycken||Mat||En smak av Asien||Möbler||Bilresa i Europa||Resa||Choklad||Postorder||TV||Pålägget||Apelsiner||Nymålat!||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.07|7]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.08|8]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 06.09|9]]''' || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 06.10|10]]'''||För gräsmattan||Exklusiv choklad||Stegen||Smycken||Hästen||Möbler||Pålägget||Bensin m.m.||TV||Resa||Postorder||Djupfryst||För håret och kroppen||Mat||Bröd för norr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.11|11]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.12|12]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.13|13]]'''|| En smak av Asien||Mat||Möbler||För gräsmattan||Stegen||Bensin m.m.||Resa||Hästen||Sommarland||Pålägget||Smycken||Postorder||Spännande såser||TV||Bilresa i Europa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.14|14]]'''||Steegn||Resa||Pålägget||Postorder||Spännande såser||Mat||En smak av Asien||För gräsmattan||TV||Bilresa i Europa||Möbler||Hästen||Bensin m.m.||Smycken||Sommarland | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.15|15]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.16|16]]'''|| || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.17|17]]'''||Lägenhetssemester på Jylland||Smycken||Postorder||Spännande soppor||Möbler||Kaffebryggare||Pålägget||Videokamera||Bensin m.m.||Stegen||Resa||Mat||Kanelbullar||Tidningen för henne och honom||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.18|18]]'''|| Bensin m.m.||Möbler||Videokamera||Kanelbullar||Lägenhetssemester på Jylland||Pålägget||Tidningen för henne och honom||Smycken||Hästen||Stegen||Postorder||Resa||Spännande soppor||Mat||Kaffebryggare | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 06.19|19]]''' || Smycken||Stegen||Postorder||Mat||Pålägget||Bensin m.m.||Möbler||Videokamera||Kanelbullar||Kaffebryggare||Spännande soppor||Lägenhetssemester på Jylland||Hästen||Tidningen för henne och honom||Resa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 06.20|20]]'''|| Pålägget||Bensin m.m.||Hästen||Resa||Mat||Videokamera||Kaffebryggare||Tidningen för henne och honom||Lägenhetssemester på Jylland||Spännande soppor||Smycken||Möbler||Kanelbullar||Stegen||Postorder | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar