Soundtrack/Säsong 50: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 49: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
|Du ska inte tro det bli sommar|| | |Du ska inte tro det bli sommar|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 50.04|4]]''' ||rowspan= "2"| Kristin Amparo||In a Sentimental Mood|| | |||
|- | |||
|The moon is a harsh mistress|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Unforgettable|| | |||
|- | |||
|Sleepy|| | |||
|- | |||
|Lady in red|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |